Aktualności

Mar 08

Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji pod patronatem PBUK

Pod hasłem "Siła jest Kobietą" 5 kwietnia 2017 r. odbędzie się Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem Honorowym wydarzenia jest Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

 - Aby żyć dobrze i w zgodzie ze sobą, aby realizować się zawodowo, a przede wszystkim - aby sprawnie łączyć te zupełnie odrębne światy, jakimi są kariera, rodzina i czas dla siebie - do tego potrzeba nie lada siły. I my ją mamy, każda z nas. To coś, co nas łączy. Ale nie tylko to. Łączy nas jeszcze branża, z którą postanowiłyśmy związać się zawodowo ? mówi Joanna Seroczyńska, współzałożycielka i wiceprezes Konfoteki, organizatora wydarzenia.

 - Ubezpieczenia są branżą, która w ciągu ponad 25 lat skupiła naprawdę imponującą liczbę Pań, będących prawdziwymi osobowościami. Ich doświadczenia, wiedza i zdolności menedżerskie, w połączeniu z niezwykłym poczuciem etyki i wrażliwości, tworzą prawdziwą humanistyczną wartość rynku ubezpieczeniowego, rzadko spotykaną w innych dziedzinach finansów ? dodaje Mariusz Wichtowski, prezes zarządu Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Program Forum jest bogaty w inspirujące zagadnienia, które mogą okazać się przydatne w codziennym życiu zawodowym każdej kobiety. Wydarzenie zostało podzielone na 3 panele. Podczas pierwszego poruszone zostaną zagadnienia ogólne, a wśród tematów znajdą się: psychologiczne aspekty zarządzania, kreowanie wizerunku kobiety menedżera oraz jak radzić sobie mobbingiem i dyskryminacją. Drugi panel będzie objemować prezentacje partnerów Forum. W trzeciej części odbędzie się debata z udziałem kobiet, które odniosły sukces zawodowy w świecie ubezpieczeń.


Więcej na: http://www.irdays.pl/forum-kobiet

Kontakt dla mediów

Mikołaj Skorupski

tel. +48 501 330 753
e-mail:

Materiały informacyjne
Zielona Karta
Zielona Karta

Kontakt

PBUK

ul. Świętokrzyska 14
00-050 Warszawa
tel:+48 (22) 551 51 00
e-mail: pbuk@pbuk.pl
więcej...