PBUK

Pracownik ds. windykacji należności

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B2);
  • mile widziane doświadczenie w ubezpieczeniach i / lub w windykacji należności;
  • mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze);
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych;

Zakres obowiązków:

  • wysyłanie do dłużników wezwań do zapłaty;
  • monitorowanie wpłat;
  • korespondencja z dłużnikami;
  • przygotowywanie spraw do skierowania na drogę sądową;
  • kierowanie spraw do egzekucji komorniczej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w stabilnej firmie;
  • dogodna lokalizacja biura w centrum Warszawy;
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia;
  • ciekawy system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość nauki języka niemieckiego;
  • możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7-9;
  • możliwość pracy hybrydowej;

Zielona Karta
O Pbuk

Kontakt

PBUK

ul. Świętokrzyska 14
00-050 Warszawa
tel:+48 (22) 551 51 00
e-mail: pbuk@pbuk.pl
więcej...